Sme nominovaní na Naj zamestnávateľa roka 2015.

Pre rok 2015 sme boli nominovaní v kategórii "Personálne poradenstvo". Vyjadri svoj názor a hlasuj za najatraktívnejšieho zamestnávateľa.


Prečo by sme sa práve my mali stať Najatraktívnejším zamestnávateľom ?

      Každý strávi drvivú väčšinu svojho produktívneho života v práci a preto dbáme na to, aby sa naši zamestnanci cítili u nás v maximálnej miere príjemne. Ku každému zamestnancovi má firma od začiatku osobitný prístup. Úvodné školenie má zabezpečiť, aby náš zamestnanec spoznal náš systém práce, našich klientov a ich pozície a bol tak efektívnou podporou pre kandidátov ako aj klientov. Spoločne sa snažíme nájsť to najlepšie, čo človeka najviac baví a samozrejme ho v tom podporujeme. Nechceme, aby naši zamestnanci prišli, pretože musia, ale preto, že chcú. Všetko sa to následne odzrkadľuje v individuálnom plánovaní školení, náplne práce, dovoleniek, či súkromných záležitostí.
      Vieme ako spojiť príjemné s užitočným, a preto si na seba vieme vyhradiť spoločné chvíle, či na business raňajkách alebo teambuldingu. Vzťahy medzi zamestnancami sú založené na priateľstve a ústretovosti. Náš „Šéfe“ vie, ako nás motivovať a stojí za svojimi zamestnancami. Určite nezabudne na narodeniny, meniny či Vianoce.


Počítame s tvojím hlasom !


 

Pošlite CV